Haber

Pubg New State Şekilli Nick 2021 Pubg İsimleri

Pubg New State şekilli nick, Pubg şekilli nickler, En havalı Pubg New State nickleri, Pubg şekilli ismler işte detaylar.

Pubg mobilin son oyunu olan Pubg New State piyasaya sürülmesi ile birçok oyuncu taraflıdan oynanamaya başlandı. Pubg mobil tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Aynı şekilde Pubg New State daha güçlü grafikler ve yeni haritalar ile oyuncuları kendine bağlayacağa benziyor. Pubg New State hem bilgisayardan hem de telefondan oynayabilirsiniz. Pubg Mobil gibi yeni oyunda da 100 kişi bir uçak ile adaya atlayarak başlıyorsunuz. Daha güncellenmiş bir harita ve daha farklı karakterler ile görsel zevki daha iyi bir oyun. İlk başta Pubg ile karşılaştırırsanız oynu beğenmeye bilirsiniz. Ama unutmayın ki Pubg New State apayrı bir oyun. Bu yüzden oyuna başlarken yeni hesap açıp ona kendinize yeni nick belirliyorsunuz. Pubg şekilli nick ile Pubg New State oyununda herkesten ayrı ve daha göz alıcı Pubg isimleri eklemiş olacaksınız.

Pubg New State oyunu da Pubg mobil oyunu gibi isim değiştirme kartları ile isminizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğer oyuna başladıysanız ve kendinize bir isim aldıysanız. Bu ismi değiştirmek için isim değiştirme kartı almanız gerekecektir. Sonrasında Şekilli nick Pubg New State ekleyerek şekilli yazı eklemiş olursunuz.

Pubg Şekilli Nick 2021

Pubg şekilli nick, Oyunlara olan merakın artması ile Pubg yapımcıları Pubg New State oyununu piyasaya sürdüler. Oyun yeni çıkmasına rağmen grafikleri ile ve yeni silah ve araçları ile adından çok söz ettirecek. Birçok içerik üreticisi şimdiden kendi klanlarını kurarak yayınlara başladı bile. Oyunun bu safhasında sizde klan kurarak ve yeni Pubg şekilli nick yazma ile oluşturacağınız klan ismi ve Pubg isminiz oyunun başında rakiplerin dikkatini çekecektir.

Pubg New State oyununda seviye ilerletirken bir yandanda şekilli nick ayarlamakta önemlidir. Şuan alcağınız Pubg nickleri ileride oyunda isminizden çokça söz etmeleri anlamına gelmektedir. Rakiplerinizin aklında isminizin kalması oluşturacağınız pubg nick’i ile alakalı olacaktır.

Pubg Nickleri Şekilli

Pubg New State oyunu ile ister bu tarz oyunlara giriş yapın ister bundan önce çok fazla Battle Royale oyunlarda oynamış olun. İlk oyun başında seçeceğiniz ve kullanacağınız nick çok önemlidir. Güzel akılda kalır bir isim seçmediyseniz bu nick’i ileride değiştirmek isteyeceksinizdir. Bu sebeple para yatırıp isim değiştirme kartı alacaksınız. Bu durumlar ile karşılaşmamak için oyunun daha başında havalı ve şekilli nick yazarsanız ilerde böyle bir sorununuz kalmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu