Turkcell Bedava internet 2020

@Turkcell #TurkcellBedavainternet #Bedavainternet #Turkcell Kampanyaları #ücretsizinternet #Türkcell Bedava internet #Turkcell Bedava internet 2222

Turkcell hediye internet, güncel ve yeni kampanyalar ile hem faturalı hem de faturasız aboneler için bedava internet paketleri. BiP uygulamasından alınan hediyeler ve daha fazlası.

Operatörünüzün kampanyalarını kullanarak, 2020 Turkcell bedava internet paketi ve kampanyaları için bu konuyu takip etmelisiniz, ücretsiz internet alın.

Burada anlatılanlar bilgi amaçlıdır, turkcell.com.tr’den de kampanyalara bakabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Bir çok kişi bu tür bilgiler paylaşıyor fakat güncellemeyi unutuyor, ya da Turkcell’li olmamasına rağmen konu hakkında fikrini beyan ediyor. Fakat şöyle bir şey var kullanmadığın operatör hakkında ne kadar bilgiye sahip olabilirsin ki? Burada insanlara kaliteli bilgi vermek için en anlaşılır dil ile bedava internet nasıl alınır açıklamaya çalıştım. Kampanyaları faturalı ve faturasız hangi abonelerin kullanabileceğini de belirttim. Bu sayede aboneler hangi kampanyadan faydalanabileceklerini ve nasıl yapacaklarını kolayca öğrenebilir. Bununla beraber en yeni çıkan hediyeleri de sizlerle burada paylaşacağım. İşine yarayan arkadaşlardan tek bir isteğim var teşekkür etmeleri.

Bedava internet nasıl alınır ?, konusuna değinecek olursak. Öncelikle sizler için belirttiğim adımları kusursuz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Bu adımları tarife uygun yaptığınız taktirde herhangi bir sorun yaşamadan hediyelere sahip olabilirsiniz. Bazı kampanyalar KOD ile bazıları ise Uygulamalar vasıtası ile katılım almaktadır. Bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca Google Play ile arası oldukça iyi olan Turkcell Uygulamalarını’da takip etmeyi unutmayın. Milyonlarca kişi Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile 2020’de hediyelerini aldı bile.

Turkcell Hediye Cepten İnternet Kampanyaları

Görmek istediğiniz kampanyanın “Aşağıdan” üstüne dokunarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Aile Günlük 2GB Paketi

Turkcell Ailem kampanyasıyla oluşturulan gruplarda, 25 yaş ve altı üyeler faydalanabilirler.

 • AILE GUNLUK 2GB yazıp 2200’a göndererek veya turkcell.com.tr üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kim 1 GB ister Nasıl Yapılır?

BiP uygulamasını telefonuna yükleyerek “Keşfet” bölümünde bulunan “Kim 1 GB İster?” kanalını takip ederek yarışmaya katılın ve 1 GB bedava internet için soruları doğru cevaplayın.

 • Kampanya 5 aşamadan oluşan 3’er soruluk bir yarışmadır.
 • Toplamda 15 soruyu doğru yanıtlayanlar 1 gb hediye internet alır.
 • İstediğiniz aşamada yarışmadan ayrılıp verilen interneti alabilirsiniz.

Hediye Havuzu Kampanyası

Bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olan veya Turkcell faturalıya yeni tesis ya da ödeme tipi değişikliği ile gelen aboneler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçmeleri durumunda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanırlar.

 • Seçilen hediyelerin kullanımı abonenin istediği zaman yapılabilir. Hediye hakkını almak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye Havuzu kısmından başlatmanız gerekir.

Kampanya Kapsamında Verilen Hediyeler

 • Abone son 10 yıl ya da daha uzun süreden beri kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa aşağıdaki hediyeler arasından seçimini yapabilir:
  • 3 adet Haftalık 2 GB paketi
  • 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi
  • 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi
  • 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketi
 • Abone Turkcell’e yeni tesis ile gelmişse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçmesi halinde veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu aşağıdaki hediyeler içerisinden seçim yapabilir:
  • 3 adet Haftalık 1 GB paketi
  • 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi
  • 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi
  • 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketi
 • Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir

Şansa Tıkla Bedava internet Kampanyası

Şansa Tıkla Kampanyası’na gezindiğiniz sitelerinde ve sosyal medyada Şansa Tıkla reklamlarına tıklayıp açılan sayfada Turkcell hesabına giriş yaparak katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya sadece ilgili digital reklamları tıklayarak ulaşılabiliyor. Ulaşılan bu sayfa bir defa ziyaret edildikten sonra tekrar ziyaret edilememektedir.

Dijital 2 GB Kampanyası

Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya turkcell.com.tr’den kampanyaya dahil belirtilen paketleri kredi kartı ya da banka kartı ile yükleyen abonelere, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB internet.

Kampanyadan faturasız aboneler yararlanabilirler.

 • Kampanya kapsamında olan paketler: Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası

Hazır kart ve faturalı aboneler yararlanabilirler.

 • Kampanya süresi içinde BiP yükleyip #senyapdiye kanalını takip ederek, “İzninize Hediye GB” butonuna dokunulması gerekmektedir. Bu butona dokunulduktan sonra alışverişlerini Turkcell faturasına ya da faturasız hat kullanılıyorsa TL bakiyesinden yapmaya izin veren aboneler Günlük 1 GB kazanacaktır.

Kart Kayıt Kampanyası

TL ya da tarife yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartı ile Dijital Operatör uygulaması / turkcell.com.tr üzerinden yapmanız halinde 2 GB haftalık bedava internet kazanırsınız.

Kampanyadan faturasız hat sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilirler.

Bizce Ücretsiz internet kampanyası

Faturalı ve hazır kart aboneleri kampanyadan yararlanabilirler.

Nasıl Yapılır?

 • Bizce Mobil Uygulamasını telefonuna yükle ve giriş yap.
 • Bizce mobil uygulamasının ana sayfa kısmında bulunan kupon biriktir kampanya sayfasına giriş yapıp günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını toplayın.
 • Belirli kupon miktarlarına ulaşmanız halinde bedava interneti yine Bizce Uygulamasından alabiliyorsunuz.

Kupon miktarı ve hediyeleri

 1. 15 Kupon toplayan kullanıcılar 24 saat boyunca kullanacağın 2GB alınır.
 2. 30 Kupon toplayan kullanıcılar 72 saat boyunca kullanabileceğin 3GB alırsın.
 3. 45 Kupon toplayan kullanıcılar 24 saat boyunca kullanacağın 5GB alabilirsin.
 4. 60 Kupon toplayan kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanacağın 2GB alınır.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyasından 26 yaş ve 7 yaş arasında olan, IOS ve Android işletim sistemli cihazına GNÇ uygulamasını yükleyen, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri faydalanabilirler.

Nasıl Yapılır?

Kampanyadan faydalanmak için önce telefonuna GNÇ uygulamasını yüklemen, sonra “ÇATLAT” bölümüne giriş yapmalısın. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırıp hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak bedava internet kazanabilirsin. Kampanyadan yararlanmak için uygulamaya konum izni vermen gerekir.

GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

Turkcell aboneleri, Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketi sayesinde hediye internet kazanıyorlar.

 • Kampanya kapsamında bireysel faturalı ve hazır kart Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki aboneler yararlanabiliyorlar.
 • Kampanyadan Sarı Kırmızı Destek paketindeki Turkcell müşterileri otomatik olarak yararlanacaktır. Herhangi bir ek işlem gerekmez.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Belkide Turkcell’in en eski kampanyalarından biridir. Faturalı ve hazır kart aboneleri bu kampanyadan yararlanabiliyorlar.

 • Hediye internetten yararlanmak için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olmanız gerekir. Yeni 4.5G uyumlu sim hat aboneleri kendilerine verilen promosyon kodu ile faydalanabilir.
 • ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp size verilen promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS gönderip yararlanılabilir.

Faturasız indirimli internet paketi (Sınırlı Süreli Canım Kendim Paketleri Kampanyası)

Kampanyadan faturasız aboneler yararlanabiliyor. Seçili Canım Kendim Paketleri belirli zaman aralıklarında ve sınırlı süreliğine satışa açılır. Sadece Dijital Operatör ve turkcell.com.tr üzerinden Hazır Kart Paket Yükle ekranlarından satın alınabilir. Paketlerin satışa açılma bilgisi Dijital Operatör uygulaması üzerinden verilmektedir.

 • Paketler ve içerikleri şu şekildedir:
  • Canım Kendim Günlük 5 GB Paketi: 1 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 5 TL
  • Canım Kendim Haftalık 5 GB Paketi: 7 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 15 TL
  • Canım Kendim 25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve 250 DK 55 TL
  • Canım Kendim 25+25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve Dergilik,Fizy,Bip,Lifebox,TV+ uygulamalarında geçerli 5’er GB 50 TL

Bu kampanya hediye internet vermez, indirimli paket almanıza olanak sağlar.

Turkcell Bedava internet 2020 Temmuz

Turkcell bedava internet, hakkında detaylı bilgiler. Herkes için insanlar faydalanabilsin diye Turkcell Gsm Operatörünün güncel kampanyalarını bu konu altında paylaşalım. 2020 bedava internet paketleri Turkcell tarafından her zaman yayımlanmaya devam etmekte. Yıllardan beri süre gelen operatör kampanyaları kullanıcıların internet talebini daha’da arttırmış durumda diyebiliriz. Amacımız var olan en yeni Turkcell Bedava İnternet paketi kampanyası ile alakalı bütün paketleri bir araya toplayıp sizler için daha kaliteli bir kullanımı sağlamak olacaktır.

Burayı sürekli takip edip çeşitli kampanyalardan haber alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu kampanyalar arasında Sürpriz Nokta Bedava internet kampanyasının özet anlatımı da bulunuyor. Bir çok bedava internet paketleri hakkında bahsetmek bizim işimiz diyebilirim. Sayfamız yeni olması ile beraber avantajı’da bu oluyor tabi, en güncel ve yeni bedava internet paketi hakkında daha kolay bilgi alabiliyorsunuz. İnternette gezindiğimde fark ettim ki genel anlamda ücretsiz bloglar’da 2 3 yıl önceki hediye internet paketleri hakkında bilgiler paylaşılmış, Bedava internet olarak sizlere bütün operatörlere ait en yeni hediye internet paketlerini sunmak olacak. Şimdi sizlere 2020 yılına ait kampanyalardan bahsedeceğiz, umarım Turkcell kullanıcıları için faydalı bir paylaşım olur.

Bedava internet Ne işe Yarar?

Bedava internet kampanyaları sadece operatörler tarafından yapılmaktadır. Kişi ya da şahıslar bir operatörün müşterilerine hediye internet veremez. Operatörünüzün verdiği hediye internet, normal tarifede olan paket gibi eğer ekstra bir şart bulunmuyorsa bütün mobil uygulamalarda kullanılabilir. Tabi bazı kampanyalar sadece uygulamalarda geçerli hediye verebiliyor, buna da dikkat etmek gerek.

Ücretsiz internet paketi ile neler yapılır?

Sadece bir uygulamada geçerli internet hediyesi aldıysanız bu hediyeyi o uygulamada kullanmanız gerekir.

Fakat kullanım kısıtı bulunmayan bir hediye aldıysanız bu paketi,

 • Whatsapp
 • Youtube
 • İnstagram
 • Facebook
 • Spotify
 • İzlesene
 • Normal google aramaları
 • Film izlerken
 • Herhangi bir şey indirirken
 • Müzik Dinlerken
 • İnternet üzerinden ne yapacaksanız o yönde kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet paketlerinden kimler faydalanabilir?

Turkcell tarafından yapılan kampanyalarda bazı hediyeler sadece faturasız, bazıları sadece faturalı aboneler için özel olabiliyor. Fakat çoğu kampanya her iki hat türünün de faydalanabileceği türden. Bu nedenle kampanyalara katılırken kampanyanın hangi hat statüsü için geçerli olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Ücretsiz internet paketleri yurt dışında geçerli mi?

Turkcell tarafından hediye edilen internet paketleri yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Yurt dışındayken kullanacağınız internetin ücreti eğer yurt dışı paketiniz yoksa faturanıza yansır.

Bütün kampanyalar için ve Turkcell’li olmak için: https://www.turkcell.com.tr/ giriş yapın.

Seyir

View Comments

 • Ben salla kazanda hep bip bedava dakika kazanıyorum. Turkcell bedava internet daha çok versin. Salla Kazan uygulamasının bence sadece hediye internet vermeli türkcell bu işe bi el atsın.

   • Bana haftalık 1 GB geldi, daha fazla gelmesi için ne yapabilirim? Bu yetmeyecek muhtemelen daha fazla GB lazım

  • Turkcell bedava internet vermese herhalde her ay 100 liralık internet alacağız. Daha fazla hediye internet verse keşke

 • Şuana kadar en çok hediyeyi bip ten aldım. Bip kullandıkça bedava internet veriyor. Diğer uygulamaları pek denemedim ama bizce uygulamasını yükledim şimdi. Her gün kupon biriktirip hediyeleri alalım. İnternet paketleri çok pahallı, keşke biraz ucuz olsa da bizde böyle uğraşmasak.

 • Salla kazandan önce 10 gb ti yapmisrim sonrasinda salla kazan dan epeyi internet kazandim şansa tıkladan birkere geldi çok pahalı tarifeler böyle hediyelerde vermese ek paketlerden iflah olmayız. internet Hediyesi en bol operatör fiyatları yüksek olsada cekim kalitesi tartışılmaz eline saglık çok kapsamlı bi yazı olmuş bütün devam eden hediyeler burda

 • Kampanya yerine bence paket indirimi gelmeli. Tamam Turkcell bedava internet veriyor olabilir ama tarifelerinin çok pahallı olduğunu değiştirmez. Tarife fiyatları düşerse insanlar daha memnun olacaktır.

 • Eskiden salla kazanda daha rahat veriliyordu. Bipten bi ara belli bir sayıda mesaj atınca verilirdi. Artık turkcell de kolay kolay dağıtmıyor internet. Platinum üyelerine salla kazanda çoğunlukla internet vermekte. Gel gelelim ki tarifeleri pahalı kolay kolay platinum geçiş yapamıyor öğrenci kesimi. Ama yine bip ve salla kazan deneyerek kazanılabilir. Dergi uygulamasını indirincede internet veriyordu bildiğim kadarıyla o da devam ediyor...

 • Wi-Fi kapattırdım , telefon da interneti çok fazla yiyor. Bunlar da olmasa tamamen internetsiz kalacağım herhalde

 • Güncel Mobil Ödeme kampanyasıyla Günlük 5 GB kazanabiliyorsunuz. Bu hediyeyi de Dijital Operatör uygulamasından istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Recent Posts

Pubg Mobile Redeem Code – Kodları 2020 (Güncel Liste)

Pubg Mobile Redeem Code 2020, Pubg Mobile Redeem Kodları güncel çalışan kodlar ile eşyalara ücretsiz…

2 hafta ago

Pubg Mobile Adam Görme Hilesi indir 2020 Duvar Hilesi ile Düşman Görme

Pubg Mobile Adam Görme Hilesi indir 2020 Duvar Hilesi ile Düşman Görme Telefonda, Bilgisayarda, Android…

2 hafta ago

Netflix Bedava Hesaplar (Ultra HD) 2020 Premium

Netflix bedava hesaplar, Son zamanlarda gündemden düşmeyen uygulamalardan biri de Netflix uygulaması. Gerek platformda yer…

2 hafta ago

Turbobit Premium Hesaplar 2020 (Bedava %100 Güncel)

Ülkemizde en fazla kullanılan dosya indirme servisi olan Turbobit premium hesap kullanıldığı zaman daha hızlı…

2 hafta ago

Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır? – Bedava Taş

Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır? - Brawl Stars Bedava Taş Eylül 2020…

2 hafta ago

BluTV Bedava Premium Hesaplar 2020 (Çalışan Kullanılmamış)

Blu TV Bedava Premium Hesapları 2020 Güncel Çalışan Hesap ve Üyelikler Konuyu ziyaret ettiğinize göre…

2 hafta ago