Güncel Bilgiler

Worldpuan Kullanılan Siteler 2021

Worldpuan kullanılan siteler hangileridir, Yapı Kredi puan kullanılan siteler, Vakıfbank Worldpuan kullanılan siteler hangileridir İşte detaylar.

Yapı Kredi bankası, Vakıfbank ve Albaraka Türk bankalarının müşterilerine özel sunulan Worldcard özellikli kredi kartları ile anlaşmalı birçok kurumdan yapılan alışverişler ile World puan kazanma imkanı tanınmaktadır. Ayrıca Worldcard tarafından yapılan özel kampanyalarla da kazanılan puanlar daha çok artmakta. Worldcard özellikli kredi kartları ile yapılan harcamalardan puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Son günlerde birçok firma tarafından yapılan indirimler ile birlikte birçok kart kullanıcısının çok fazla Worldpuanı birikti bu puanları World amblemi olan işyerlerinde kolaylıkla harcayabilirsiniz.

Worldpuan’larınızı üye işyerlerinde Worldpuan kullanılan yerler olarak kullanım sağlamak oldukça avantajlı olsa da gelişen teknoloji ile artık kullanıcılar kazandıkları Worldpuanı internet üzerinden online olarak da harcamak istiyorlar. Worldpuan geçen siteleri araştırarak bu sitelerden alışveriş ile ceplerinden fazla para gitmeden kullanım sağlamak daha avantajlı olacaktır.

Worldpuan Geçen Siteler

Worldpuan Kullanılan Siteler
Worldpuan Kullanılan Siteler 2021

Birçok büyük alışveriş sitesinde kazanılan puanları harcamak mümkün. Worldpuan kullanılan siteler arasında da birçok büyük site bulunmakta. Puan kullanılan sitelerin bazıları Worldpuan dışında Bonus, Card Finans, Paraf ve Axess ile anlaşmaları da bulunduğu gibi sadece bir banka ile anlaşması olan sitelerde bulunmaktadır. Worldpuan kullanılan yerleri daha çok büyük alışveriş merkezlerinde bulmak daha kolay olsa da internet üzerinden Yapı Kredi puan kullanılan siteler veya Vakıfbank word puan kullanılan siteler de bulunmaktadır.

World puan Kullanılan Siteler

Worldcard sahipleri harcamalar ile biriktirdikleri Worldpuanları ve kampanyalardan kazandıkları puanları anlaşmalı üye işyerleri ve anlaşmalı sitelerde harcayarak daha karlı alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirler. World puan kullanılan siteler 2021 yılında yeni anlaşmalar ile güncellendi. Worldpuan geçen siteler üzerinden alışveriş yatığınızda ödeme kısmında kart numaranızı girdiğinizde ödeme seçenekleri arasında puan kullanarak öde seçeneği ve puanlarınız gözükmesi gerekecektir. World puan kullanılan siteler 2021 olarak sıralayacak olursak

  • Hepsiburada.com
  • Trendyol.com
  • N11.com
  • Tekzen.com.tr
  • Gittigidiyor.com
  • Migros.com.tr
  • Teknosa.com
  • Mediamarkt.com.tr
  • E-bebek.com

Online alışveriş siteleri olan sitelerde Worldpuan kullanımı sağlayabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme ekranına geldiğinizde kart numaranızı girip onayladığınızda kullanabileceğiniz Worldpuanlarınızı görüntülerisiniz ve ödeme yöntemi olarak Worldpuanları seçip ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu